Spotkanie Korona Kielce vs Gornik Zabrze, wynik 1-2

Korona Kielce vs Gornik Zabrze 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-09-18 10:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Jakub Łukowski 16' 1-0 Bartosz Śpiączka Kanji Okunuki 45' 1-1 Kanji Okunuki 57' 1-2 Piotr Krawczyk

Żółte kartki Korona Kielce: Adam Deja 68' Miłosz Trojak 79' Saša Balić 83'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 63' Aleksander Paluszek 70'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Lech Poznan.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak między innymi Adam Deja Erik Janža stale sprawiają wspaniałym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają bardzo zaciekłe, rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania nużące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Korona Kielce i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Suzuki Arena.