Spotkanie pomiędzy Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin zakończone wynikiem 2-3 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla dnia 2022-10-01 13:00

Gornik Zabrze vs Zaglebie Lubin, wynik końcowy 2-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

W dniu 2022-10-01 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: D. Bohar 11' 0-1 R. Dadok 18' 1-1 F. Starzyński 32' 1-2 R. Dadok 58' 2-2 P. Krawczyk D. Bohar 64' 2-3 B. Kłudka

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 20' Robert Dadok 89' Kryspin Szczesniak 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Tomasz Makowski 76' Marko Poletanović 83'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Gornik Zabrze stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i GKS Katowice natomiast Zaglebie Lubin z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Motor Lublin.

Liczni fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Jean Jules Mvondo Tomasz Makowski raz za razem zapewniły własnym stałym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są interesujące. Często obserwujemy ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich legendarnych drużyn jak Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.