Wisla Plock kontra Gornik Zabrze, wynik spotkania 1-1

Dnia 2022-09-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Plock a Gornik Zabrze wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Davo 36' 1-0 R. Wolski R. Dadok 64' 1-1 E. Janža

Żółte kartki Wisla Plock: Dominik Furman 13'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 72'

Czerwone kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 59'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Wisla Plock stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Slask Wroclaw.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi niezwykle interesujące starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Dominik Furman Jean Jules Mvondo niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele emocji. Walki między zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Stale natrafiamy na ostre faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Plock i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.