Spotkanie Gornik Zabrze kontra Lechia Gdansk, wynik 1-1

W dniu 2023-02-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Lechia Gdansk.

Pierwsza połowa meczu między Gornik Zabrze a Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: S. Włodarczyk 45' 1-0 L. Zwoliński 71' 1-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Szymon Włodarczyk 19' Erik Janža 67'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 29' Łukasz Zwoliński 42' Ilkay Durmus 45' Jakub Bartkowski 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Stal Mielec. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Radomiak Radom.

Liczni fani śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Szymon Włodarczyk Maciej Gajos wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między drużynami są zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to potyczki usypiające. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze i Lechia Gdansk jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.

Czy wiesz, że ten artykuł zawiera nieznane dotąd informacje o zakładach sportowych? Sprawdź ten link!