Na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla dnia 2023-02-04 16:30 miało miejsce spotkanie Gornik Zabrze kontra Lechia Gdansk: 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Gornik Zabrze oraz Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-02-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: S. Włodarczyk 45' 1-0 L. Zwoliński 71' 1-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Szymon Włodarczyk 19' Erik Janža 67'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 29' Łukasz Zwoliński 42' Ilkay Durmus 45' Jakub Bartkowski 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Stal Mielec a Lechia Gdansk z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Radomiak Radom.

Mnóstwo kibiców śledzi fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Szymon Włodarczyk Maciej Gajos systematycznie zapewniają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Walki między drużynami piłkarskimi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że potyczki nie są interesujące. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Gornik Zabrze oraz Lechia Gdansk jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.