Na obiekcie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2022-07-30 15:30 odbyło się spotkanie Radomiak Radom - Gornik Zabrze - 0-3

Radomiak Radom - Gornik Zabrze wynik spotkania 0-3. Dnia 2022-07-30 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 3 pomiędzy Radomiak Radom a Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Radomiak Radom i Gornik Zabrze wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: S. Włodarczyk 28' 0-1 Ł. Podolski B. Nowak 32' 0-2 R. Jensen S. Włodarczyk 64' 0-3 Ł. Podolski

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 16' Maurides 74' Filipe Nascimento 77' Luís Machado 80'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Richard Jensen 18' Rafał Janicki 56' Erik Janža 73' Dariusz Stalmach 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - Lukasz Szczech, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Anorthosis, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Lechia Gdansk natomiast Gornik Zabrze podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Legia Warszawa.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Raphael Rossi Richard Jensen nierzadko zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych wrażeń. Natrafiamy na brutalne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, efektowne asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi są zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Radomiak Radom i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.