Dnia 2022-08-07 18:00 odbył się mecz pomiędzy Gornik Zabrze i Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0

Gornik Zabrze - Raków Częstochowa, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Gornik Zabrze i Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-08-07 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Gornik Zabrze a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Aleksander Paluszek 45' 1-0 Erik Janža

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 40' Alasana Manneh 66' Jean Jules Mvondo 78'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Deian Sorescu 31' Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter meczu - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia natomiast Raków Częstochowa z Spartak Trnava. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Pogon Szczecin.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe i piłkarze jak Jonatan Kotzke Deian Sorescu raz za razem zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Systematycznie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że zmagania nudzą. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Gornik Zabrze i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.