Dnia 2023-08-12 15:30 odbyło się spotkanie Korona Kielce vs Gornik Zabrze zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Korona Kielce a Gornik Zabrze wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2023-08-12 15:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: R. Janicki 90' 0-1 R. Dadok

Żółte kartki Korona Kielce: D. Zator 51' M. Trojak 64' M. Godinho 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: B. Sekulic 45' P. Olkowski 62'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow natomiast Gornik Zabrze podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Lech Poznan.

Bardzo często fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak D. Zator B. Sekulic wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Zapadające w pamięć walki między drużynami są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Korona Kielce oraz Gornik Zabrze i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.