Spotkanie Wisla Plock vs Gornik Zabrze zakończone wynikiem 3-2

W dniu 2022-04-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Wisla Plock a Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Plock a Gornik Zabrze zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: Ł. Sekulski 30' 1-0 M. Szwoch K. Kubica 37' 2-0 Ł. Sekulski 69' 3-0 D. Furman A. Manneh 71' 3-1 Ł. Podolski 90' 3-2

Żółte kartki Wisla Plock: Damian Michalski 13' Marko Kolar 60' Dominik Furman 73' Jakub Rzeźniczak 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 32' Alasana Manneh 36' Jakub Szymanski 88'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Plock stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza natomiast Gornik Zabrze podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

Fani futbolu śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Damian Michalski Lukas Podolski nader często zaserwowały wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii gole i asysty, nieczyste faule gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż zmagania nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Wisla Plock i Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.