Spotkanie Piast Gliwice - Gornik Zabrze zakończone wynikiem 0-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-02-26 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Piast Gliwice a Gornik Zabrze.

Gole strzelali:

Żółte kartki Piast Gliwice: Tihomir Kostadinov 79'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Dariusz Pawłowski 46'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu - Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Piast Gliwice zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow a Gornik Zabrze zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Warta Poznań.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Tihomir Kostadinov Dariusz Pawłowski często zapewniają kapitalnym kibicom mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się nader zażarte, rzadko zdarza się koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Systematycznie trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Piast Gliwice oraz Gornik Zabrze jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.