Mecz pomiędzy Ruch Chorzów - Gornik Zabrze 1-2

Mecz między Ruch Chorzów oraz Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Stadion Miejski w Chorzowie

W meczu z udziałem drużyn Ruch Chorzów i Górnik Zabrze, który odbył się 16 marca 2024 roku o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Chorzowie, to Górnik Zabrze sięgnął po zwycięstwo. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-2, z gośćmi prowadzącymi 0-1 po pierwszej połowie. Mecz ten miał miejsce dokładnie dwa dni temu, co przyniosło istotne zmiany w tabeli Ekstraklasy po 25. kolejce.

Mecz Gornik Zabrze vs Lech Poznan, wynik końcowy 0-0

Spotkanie Gornik Zabrze kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 0-0

W ostatnim spotkaniu Ekstraklasy drużyny Gornik Zabrze oraz Lech Poznan zmierzyły się na boisku Stadionu im. Ernesta Pohla. Mecz zakończył się remisem 0-0, pomimo starań obu zespołów żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy. Spotkanie odbyło się w dniu 9 marca 2024 roku o godzinie 19:00, a mimo upływu czasu nadal trwa walka o punkty w kolejce 24.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze kontra Jagiellonia 2-1

Mecz Gornik Zabrze - Jagiellonia zakończony wynikiem 2-1

W najnowszym starciu Ekstraklasy drużyna Gornika Zabrze podejmowała Jagiellonię na własnym stadionie im. Ernesta Pohla. Mecz, który odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00, okazał się pełen emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać 2-1, mimo że na przerwę schodzili z minimalnym prowadzeniem 1-0.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze vs Korona Kielce, wynik 3-1

Na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla dnia 2024-02-19 18:00 odbyło się spotkanie Gornik Zabrze - Korona Kielce zakończone wynikiem 3-1

W dniu 19 lutego 2024 roku na Stadionie im. Ernesta Pohla doszło do starcia pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Korona Kielce w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Mecz zakończył się zwycięstwem Gornika Zabrze 3-1, przy prowadzeniu 2-0 dla gospodarzy na przerwę. Wydarzenia z tego spotkania zapadną na długo w pamięci kibiców obu drużyn.

Widzew Łódź - Gornik Zabrze 3-1

Dnia 2024-02-25 14:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz Widzew Łódź kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 3-1

W dniu 25 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy miejscowym Widzewem a drużyną Gornika Zabrze. Po widowiskowej rywalizacji piłkarze Widzewa zdominowali spotkanie, zwyciężając ostatecznie 3-1. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, utrzymując kontrolę nad grą do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Piast Gliwice vs Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-3

Dnia 2024-02-10 16:30 na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie pomiędzy Piast Gliwice i Gornik Zabrze - 1-3

W sobotę, 10 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze. Ostatecznie to goście z Zabrza wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 3-1. Mecz ten był częścią 20. kolejki Ekstraklasy, a wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie Gornika 1-0. Zobaczymy, jak ta porażka wpłynie na dalsze losy obu drużyn w rozgrywkach ligowych.

Gornik Zabrze vs Warta Poznań, wynik końcowy 3-0

Gornik Zabrze vs Warta Poznań, wynik spotkania 3-0

W minioną środę, na Stadionie im. Ernesta Pohla, odbył się mecz pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Warta Poznań. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść Gornika. Już w pierwszej połowie Gornik objął prowadzenie, które utrzymał do końcowego gwizdka. Mecz ten miał miejsce w ramach 19. kolejki Ekstraklasy i przyciągnął uwagę licznie zgromadzonej publiczności.

Mecz Radomiak Radom - Gornik Zabrze, wynik 1-1

Mecz pomiędzy Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze dnia 2023-12-09 14:00 - 1-1

Dzisiaj na Stadionie im. Braci Czachorów odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Górnik Zabrze. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik ten utrzymywał się także na przerwę. Mecz należał do 18. kolejki Ekstraklasy i odbył się 9 grudnia 2023 roku o godzinie 14:00.

Gornik Zabrze kontra Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-0

Gornik Zabrze vs Pogon Szczecin, wynik meczu - 1-0

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Pogon Szczecin. Wynik końcowy spotkania to 1-0, a oba zespoły zaprezentowały wysoką jakość gry. Mecz odbył się na Stadionie im. Ernesta Pohla o godzinie 19:30 w ramach 17. kolejki Ekstraklasy.

Puszcza Niepołomice - Gornik Zabrze zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Gornik Zabrze zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-11-26 11:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego

W dniu 26 listopada 2023 roku na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz Ekstraklasy pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Górnik Zabrze. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Puszczy Niepołomice 2-1, mimo iż Górnik Zabrze prowadził 1-0 na przerwę.

Gornik Zabrze vs Cracovia Krakow 1-0

Gornik Zabrze - Cracovia Krakow, wynik spotkania 1-0

W emocjonującym starciu drużyn Gornik Zabrze i Cracovia Kraków, to gospodarze wyszli zwycięsko, kończąc mecz wynikiem 1-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Ernesta Pohla, a zacięta walka trwała przez całe 90 minut. Mimo braku bramek w pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały się z determinacją i zaangażowaniem. Jednak to Gornik Zabrze zdołał zdobyć bramkę w drugiej połowie, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Mecz odbył się w ramach 14. kolejki Ekstraklasy, a kibice obu drużyn mogli cieszyć się widowiskową i pełną napięcia rywalizacją.