Jak wybrać dobry oczyszczacz powietrza - Który wybrać?

Jak wybrać dobry oczyszczacz powietrza - Który wybrać?

Oczyszczanie powietrza w mieszkaniu staje się coraz bardziej popularne. Wszystko za sprawą ostatnich badań, która pokazała, że ludzie często zapadają na astmę i inne alergie. Wynika to między innymi z tego, że czasami poddawane jest ona przenigdy wilgoci i szkodliwym pyłom. Dlatego też wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie i po prostu udrażnia swoje mieszkanie nadając im dobry oddech. Jednak czy warto kupować oczyszczacz powietrza? I ile to kosztuje? Co nam oferują producenci?

Gornik Zabrze - Piast Gliwice 3-3

Mecz między Gornik Zabrze oraz Piast Gliwice zakończony wynikiem 3-3 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla

Gornik Zabrze kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 3-3. W dniu 2022-09-10 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze oraz Piast Gliwice.

Wisla Plock - Gornik Zabrze 1-1

Wisla Plock kontra Gornik Zabrze, wynik spotkania 1-1

Dnia 2022-09-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Gornik Zabrze.

Kupowanie i inwestowanie w kryptowaluty: 5 porad dla początkujących

Kupowanie i inwestowanie w kryptowaluty: 5 porad dla początkujących

Kryptowaluty w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo szybko się rozwinęły. Obecnie na rynku dostępnych jest ponad 1500 walut cyfrowych. Niektóre z nich są warte zaledwie kilka centów, podczas gdy inne mają kapitalizację rynkową w miliardach dolarów. Te nowe waluty cyfrowe lub znane również jako waluty wirtualne lub aktywa kryptowalutowe przyciągnęły inwestorów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz nadzieję na poszerzenie swojej wiedzy na temat inwestowania w kryptowaluty, mamy Cię pod opieką. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć kupowanie i inwestowanie w kryptowaluty.

Strona 3 z 6

Kanał Górnika