Spotkanie Zaglebie Lubin kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 0-2

Zaglebie Lubin kontra Gornik Zabrze wynik 0-2. Dnia 2023-04-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin i Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin a Gornik Zabrze wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: E. Bergström 51' 0-1 E. Janža 0 Dani Pacheco 90' 0-2 R. Jensen

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Kryspin Szczesniak -5' Dani Pacheco 86' Blaž Vrhovec 86' Szymon Włodarczyk 88'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Warta Poznań.

Dzisiaj fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Kryspin Szczesniak raz za razem zagwarantowały swoim kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska nudne. Często natrafiamy na bezwzględne faule, wyśmienite asysty oraz bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin oraz Gornik Zabrze jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.