Gornik Zabrze - Legia Warszawa, wynik meczu: 0-1

W dniu 2023-03-04 19:00 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Gornik Zabrze a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Gornik Zabrze oraz Legia Warszawa wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: T. Pekhart 38' 0-1 E. Muçi

Żółte kartki Gornik Zabrze: Blaž Vrhovec 18' Jean Jules Mvondo 43' Anthony van den Hurk 63'

Żółte kartki Legia Warszawa: Yuri Ribeiro 33' Tomáš Pekhart 45' Josué 64' Josué 65' Dominik Hładun 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Legia Warszawa: Josué 65'

Główny sędzia meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Piast Gliwice a Legia Warszawa zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zapałem śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Blaž Vrhovec Yuri Ribeiro nierzadko zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska statyczne. Wielokrotnie obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule kończące się żółtą kartką zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Gornik Zabrze oraz Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.