Mecz Stal Mielec kontra Gornik Zabrze, wynik 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Stal Mielec i Gornik Zabrze wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-02-26 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Stal Mielec a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: Anthony van den Hurk 76' 0-1 Lukas Podolski

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 20' Koki Hinokio 69'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jean Jules Mvondo 8' Richard Jensen 28' Emil Bergstrom 51' Damian Rasak 54' Anthony van den Hurk 69' Daniel Bielica 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stal Mielec stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw a Gornik Zabrze podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock.

Dzisiaj wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Piotr Wlazło Jean Jules Mvondo stale sprawiają swoim wiernym fanom mnóstwo emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, przepiękne asysty czy gole, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi bywają nader zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania nie są warte uwagi. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Stal Mielec i Gornik Zabrze i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.