Mecz Cracovia Krakow kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Cracovia Krakow i Gornik Zabrze wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-01-30 18:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: V. Ghiță 17' 1-0 J. Atanasov D. Jablonský 53' 2-0 K. Knap

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 34' Paweł Jaroszyński 79'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 9' Jakub Szymanski 21'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Cracovia Krakow stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Legia Warszawa.

Fani śledzą ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo David Jablonsky Erik Janža systematycznie gwarantują wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Stale trafiamy na bezwzględne faule, zapadające w pamięć bramki i asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Cracovia Krakow i Gornik Zabrze i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.