Gornik Zabrze vs Miedz Legnica, wynik meczu - 0-3

Gornik Zabrze vs Miedz Legnica, wynik końcowy 0-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Gornik Zabrze oraz Miedz Legnica wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-11-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Gornik Zabrze oraz Miedz Legnica.

Gole strzelali: L. Narsingh 34' 0-1 H. Matynia S. Matuszek 40' 0-2 H. Matynia Chuca 72' 0-3 O. Kobacki

Żółte kartki Gornik Zabrze: Lukas Podolski 67'

Żółte kartki Miedz Legnica: Michael Kostka 23' Levent Gülen 58'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia meczu - Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Gornik Zabrze stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Lech Poznan.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych graczy drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Lukas Podolski Michael Kostka nieraz zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. Stale obserwujemy brutalne faule, niezwykłe bramki czy asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze oraz Miedz Legnica jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.