Spotkanie Gornik Zabrze vs Lech Poznan dnia 2022-10-16 16:30 - wynik 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Lech Poznan wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-10-16 16:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Gornik Zabrze a Lech Poznan.

Gole strzelali: Mikael Ishak 4' 0-1 Szymon Włodarczyk 10' 1-1 Mikael Ishak 67' 1-2

Żółte kartki Gornik Zabrze: Jonatan Kotzke 56' Blaž Vrhovec 71' Erik Janža 77'

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 51' Mikael Ishak 57' Nika Kvekveskiri 90' Filip Bednarek 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Austria Vienna.

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Jonatan Kotzke Radosław Murawski nieprzerwanie zapewniają wspaniałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe bramki oraz asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to spotkania nudne. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Gornik Zabrze i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.