Mecz Legia Warszawa kontra Gornik Zabrze, wynik końcowy 2-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Legia Warszawa a Gornik Zabrze zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-08-19 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Gornik Zabrze.

Gole strzelali: A. Paluszek 26' 0-1 E. Janža P. Krawczyk 55' 0-2 Josué 83' 1-2 L. Rose 90' 2-2 F. Mladenović

Żółte kartki Legia Warszawa: Igor Kharatin 26' Filip Mladenović 45' Artur Jędrzejczyk 87'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Aleksander Paluszek 45' Richard Jensen 81' Jakub Szymanski 85' Richard Jensen 88' Daniel Bielica 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Gornik Zabrze: Richard Jensen 88'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Radomiak Radom a Gornik Zabrze z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Wisla Plock.

Kibice z zapałem śledzą ekscytujące potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Igor Kharatin Aleksander Paluszek stale sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki nużące. Ustawicznie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty i gole dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Legia Warszawa i Gornik Zabrze oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.