Zaglebie Lubin kontra Gornik Zabrze, wynik meczu: 2-4

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Lubin a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-4.

Dnia 2022-04-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Zaglebie Lubin a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: K. Kubica 3' 0-1 D. Pawłowski D. Pawłowski 11' 0-2 M. Cholewiak F. Starzyński 26' 1-2 P. Krawczyk 47' 1-3 B. Nowak B. Nowak 52' 1-4 D. Pawłowski P. Szysz 59' 2-4

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Poręba 76'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Krzysztof Kubica 58' Lukas Podolski 86'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu - Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Górnik Łęczna.

Liczna grupa kibiców śledzi ciekawe starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Łukasz Poręba Krzysztof Kubica niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami okazują się zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich iprzeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Lubin i Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.