Spotkanie między Warta Poznań i Gornik Zabrze dnia 2022-03-12 14:00: 2-1

Dnia 2022-03-12 14:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Warta Poznań i Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań oraz Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: Ł. Trałka 15' 1-0 K. Kubica 31' 1-1 E. Janža F. Castañeda 63' 2-1 J. Kiełb

Żółte kartki Warta Poznań:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 35' Przemyslaw Wiśniewski 67' Dariusz Stalmach 85'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Wisla Krakow.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Alasana Manneh systematycznie serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Walki między zawodnikami są zażarte, nie często bywa, iż widowiska nas nudzą. Trafiamy na bezwzględne faule, wyjątkowe asysty i bramki, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Warta Poznań oraz Gornik Zabrze w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.