Mecz pomiędzy Gornik Zabrze i Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Arena Zabrze

W dniu 2022-02-20 14:00 na stadionie Arena Zabrze odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Gornik Zabrze a Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Raków Częstochowa wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Piotr Krawczyk 4' 1-0 Krzysztof Kubica Ivi López 45' 1-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Igor Sapała 57'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Lech Poznan.

Kibice z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze jak Adrian Gryszkiewicz Igor Sapała wielokrotnie zapewniają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Trafiamy na wspaniałe asysty czy bramki, nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Gornik Zabrze i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Arena Zabrze.