Gornik Zabrze - Raków Częstochowa, wynik meczu 1-1

Gornik Zabrze - Raków Częstochowa 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Gornik Zabrze a Raków Częstochowa wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-20 14:00 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Gornik Zabrze a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Piotr Krawczyk 4' 1-0 Krzysztof Kubica Ivi López 45' 1-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Adrian Gryszkiewicz 45'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Igor Sapała 57'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Lech Poznan.

Oddani fani piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Adrian Gryszkiewicz Igor Sapała nierzadko zagwarantowały wyborowym fanom wiele pozytywnych emocji. Obserwujemy wspaniałe gole czy asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Zmagania między drużynami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż są to widowiska drętwe. To też warto oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Gornik Zabrze oraz Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Arena Zabrze.