Raków Częstochowa vs Gornik Zabrze, wynik spotkania - 1-2

Raków Częstochowa vs Gornik Zabrze, wynik 1-2. Dnia 2021-12-15 17:00 na stadionie Stadion Raków rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Gornik Zabrze.

Po pierwszej połowie spotkania między Raków Częstochowa i Gornik Zabrze wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: M. Wdowiak 16' 1-0 G. Papanikolaou Jesús Jiménez 66' 1-1 K. Kubica M. Cholewiak 83' 1-2 P. Wiśniewski

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 28' Tomáš Petrášek 71'

Żółte kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Gornik Zabrze podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Ben Lederman nieustannie serwują fantastycznym miłośnikom futbolu wiele emocji. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, idealne asysty oraz gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Gornik Zabrze jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Raków.