Lech Poznan - Gornik Zabrze, wynik meczu: 2-1

W dniu 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym INEA stadion odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan i Gornik Zabrze zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Jesús Jiménez 36' 0-1 Bartosz Nowak Nika Kvekveskiri 44' 1-1 Joel Pereira Antonio Milić 90' 2-1

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 49' Pedro Tiba 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 39' Erik Janža 63'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu - Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lech Poznan zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Raków Częstochowa.

Coraz częściej oddani kibice śledzą fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Nika Kvekveskiri Robert Dadok nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym entuzjastom wiele przeżyć. Natrafiamy na ostre faule, przechodzące do historii bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to zmagania nudne. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich iprzeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Lech Poznan i Gornik Zabrze jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak INEA stadion.