Na obiekcie Arena Zabrze dnia 2021-12-03 19:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy Gornik Zabrze oraz Slask Wroclaw: 3-1

Gornik Zabrze - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-12-03 19:30 na stadionie Arena Zabrze rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Gornik Zabrze a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: B. Nowak 49' 1-0 R. Dadok B. Nowak 54' 2-0 L. Podolski 79' 3-0 P. Krawczyk A. Łyszczarz 83' 3-1

Żółte kartki Gornik Zabrze: Alasana Manneh 34' Filip Bainović 88'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Szymon Lewkot 13' Sebastian Bergier 59'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Slask Wroclaw podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk.

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Alasana Manneh Szymon Lewkot raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych wrażeń. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Często obserwujemy przepiękne gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Gornik Zabrze i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Arena Zabrze.