Na obiekcie Stadion Górnik dnia 2021-11-27 11:30 miał miejsce mecz między Górnik Łęczna i Gornik Zabrze - wynik końcowy 1-2

 

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna a Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-11-27 11:30 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Górnik Łęczna a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: J. Gol 7' 1-0 T. Midzierski L. Podolski 11' 1-1 R. Dadok R. Dadok 45' 1-2 B. Nowak

Żółte kartki Górnik Łęczna: Tomasz Tymosiak 68'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Bartosz Nowak 10' Rafał Janicki 15' Lukas Podolski 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter spotkania - Zbigniew Dobrynin, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Cracovia Krakow natomiast Gornik Zabrze podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Tomasz Tymosiak Bartosz Nowak nieprzerwanie zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między drużynami bywają bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Górnik Łęczna oraz Gornik Zabrze i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Górnik.